|
Autó-Katalógus » Subaru
Subaru Trezia 1.3i
Általános információ |
| Modell | Subaru Trezia 1.3i |
| Évjárat | 2011 |
| Kategória | Furgon/ Kisteherautó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1329 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin, ólommentes 95 |
| Vegyes fogyasztás | 5.5 liter/100 km |
| Ülőhelyek | 5 |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 6 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, keresztirányú |
| Lökettérfogat | 1329 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 99.00 LE (73 kW) 6000 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 125.00 Nm 4000 fordulat/perc |
| Kompresszió | 11.5:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 72.6 x 80.5 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 6 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| 0-100 km/h (0-62 m/h) | 13.3 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0912 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 5 |
| Csomagtartó | 429 liter |
| Választható csomagtér | 852 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Kormánymű | Húzóerő-kontroll Elektronikus menetstabilizátor (ESP). |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Tárcsafékek |
| Fékrendszer | Antilocking brake system (ABS). |
Méret és súly |
| Súly | 1085 kg |
| Max szállítható teher | 1505 kg |
| Vontatási teher | 800 kg |
| Teljes hossz | 4000 mm |
| Teljes szélesség | 1700 mm |
| Teljes magasság | 1600 mm |
| Kormánybázis | 2560 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 42.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Az új autó becsült ára Euró-ban | 16230 |
|
|