Autó-Katalógus » Infiniti
Infiniti EX 30d
Általános információ |
| Modell | Infiniti EX 30d |
| Évjárat | 2011 |
| Kategória | Sport célú jármű |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2991 ccm |
| Üzemanyag típus | Diesel |
| Vegyes fogyasztás | 8.5 liter/100 km |
| Ülőhelyek | 5 |
| Hajtómű | Összkerék-meghajtás |
| Sebességváltó | Automata, 7 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 2991 ccm |
| Motor típusa | V6 |
| Max teljesítmény | 238.00 LE (175 kW) 3740 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 550.00 Nm 1750 fordulat/perc |
| Kompresszió | 16.0:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 84.0 x 90.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Turbó |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Automata, 7 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 221.0 km/h |
| 0-100 km/h (0-62 m/h) | 7.9 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1199 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 5 |
| Csomagtartó | 540 liter |
| Választható csomagtér | 1175 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Fékrendszer | Antilocking brake system (ABS). |
Méret és súly |
| Súly | 1985 kg |
| Max szállítható teher | 2250 kg |
| Vontatási teher | 2000 kg |
| Teljes hossz | 4650 mm |
| Teljes szélesség | 1810 mm |
| Teljes magasság | 1610 mm |
| Kormánybázis | 2810 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 80.0 liter |