|
Autó-Katalógus » TVR
TVR T440 R
Általános információ |
| Modell | TVR T440 R |
| Évjárat | 2008 |
| Kategória | Nagy/luxus autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 4198 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin, ólommentes 98 |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 6 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 4198 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 440.00 LE (324 kW) 7600 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 420.00 Nm 5250 fordulat/perc |
| Kompresszió | 11.0:1 |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
| Váltó | Kézi, 6 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 335.0 km/h |
| 0-100 km/h (0-62 m/h) | 3.7 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.3424 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Fékrendszer | Optional antilocking brake system (ABS). |
Méret és súly |
| Súly | 1285 kg |
| Teljes hossz | 4370 mm |
| Teljes szélesség | 1890 mm |
| Teljes magasság | 1220 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 65.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Az új autó becsült ára Euró-ban | 125030 |
|
|