|
Autó-Katalógus » ZAZ
ZAZ Tavrija
Általános információ |
| Modell | ZAZ Tavrija |
| Évjárat | 2005 |
| Kategória | Kicsi városi/gazdaságos autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1090 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 5 |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, keresztirányú |
| Lökettérfogat | 1090 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 52.00 LE (38 kW) 5300 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 78.00 Nm 3000 fordulat/perc |
| Kompresszió | 9.5:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 72.0 x 67.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0698 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 3590 liter |
Méret és súly |
| Súly | 745 kg |
| Teljes hossz | 3720 mm |
| Teljes szélesség | 1560 mm |
| Teljes magasság | 1420 mm |
| Alváz magassága | 170 mm |
| Kormánybázis | 2330 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ukrajna |
|
|