|
Autó-Katalógus » TVR
TVR T350 Targa
Általános információ |
| Modell | TVR T350 Targa |
| Évjárat | 2004 |
| Kategória | Nyitott kocsi/sport autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3605 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 3605 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 351.00 LE (258 kW) 7200 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 393.00 Nm 5500 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 96.0 x 92.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.3191 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 4040 liter |
| Légellenállási állandó | 0.4 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 10 m |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Hűtött tárcsafékek |
Méret és súly |
| Súly | 1100 kg |
| Teljes hossz | 3950 mm |
| Teljes szélesség | 1720 mm |
| Teljes magasság | 1220 mm |
| Alváz magassága | 110 mm |
| Kormánybázis | 2370 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 57.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|