Autó-Katalógus » Infiniti
Infiniti G 3.5 35
Általános információ |
| Modell | Infiniti G 3.5 35 |
| Évjárat | 2004 |
| Kategória | Nyitott kocsi/sport autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3498 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 5 |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Automata, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 3498 ccm |
| Motor típusa | V6 |
| Max teljesítmény | 280.00 LE (206 kW) 6200 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 366.00 Nm 4800 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 96.0 x 81.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Váltó | Automata, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1783 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 4 |
| Utastér | 4990 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 13 m |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Tárcsafékek |
Méret és súly |
| Súly | 1570 kg |
| Teljes hossz | 4810 mm |
| Teljes szélesség | 1760 mm |
| Teljes magasság | 1470 mm |
| Alváz magassága | 150 mm |
| Kormánybázis | 2860 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 90.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Japán |