|
Autó-Katalógus » Subaru
Subaru B 11S Coupe
Általános információ |
| Modell | Subaru B 11S Coupe |
| Évjárat | 2003 |
| Kategória | Nagy/luxus autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2999 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 4 |
| Hajtómű | Összkerék-meghajtás |
| Sebességváltó | Automata, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 2999 ccm |
| Motor típusa | Boxer, 6 henger |
| Max teljesítmény | 394.00 LE (290 kW) 6400 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 550.00 Nm 3600 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.2 x 80.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Turbó |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Automata, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.2494 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 4360 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Fékrendszer | Blokkolásgátló (ABS) (ABS). |
Méret és súly |
| Súly | 1580 kg |
| Teljes hossz | 4790 mm |
| Teljes szélesség | 1940 mm |
| Teljes magasság | 1380 mm |
| Alváz magassága | 220 mm |
| Kormánybázis | 2680 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Japán |
|
|