Autó-Katalógus » Aston Martin
Aston Martin DB 7 Zagato
Általános információ |
| Modell | Aston Martin DB 7 Zagato |
| Évjárat | 2003 |
| Kategória | Nagy/luxus autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 5935 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 6 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 5935 ccm |
| Motor típusa | Inline, 12 henger |
| Max teljesítmény | 441.00 LE (324 kW) 6000 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 540.00 Nm 5000 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.0 x 79.5 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
| Váltó | Kézi, 6 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.2534 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 4710 liter |
| Légellenállási állandó | 0.3 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 12 m |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Hűtött tárcsafékek |
Méret és súly |
| Súly | 1740 kg |
| Teljes hossz | 4490 mm |
| Teljes szélesség | 1870 mm |
| Teljes magasság | 1250 mm |
| Kormánybázis | 2540 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |