|
Autó-Katalógus » Subaru
Subaru WX 01
Általános információ |
| Modell | Subaru WX 01 |
| Évjárat | 2001 |
| Kategória | Station wagons/estate autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2996 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 7 |
| Hajtómű | Összkerék-meghajtás |
| Sebességváltó | Automata, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 2996 ccm |
| Motor típusa | Boxer, 6 henger |
| Max teljesítmény | 220.00 LE (162 kW) 6000 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 294.00 Nm 4000 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.2 x 80.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 4 |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Automata, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1457 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 5 |
| Utastér | 4360 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Tárcsafékek |
| Fékrendszer | Blokkolásgátló (ABS) (ABS). |
Méret és súly |
| Súly | 1510 kg |
| Teljes hossz | 4800 mm |
| Teljes szélesség | 1850 mm |
| Teljes magasság | 1640 mm |
| Kormánybázis | 2760 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 64.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Japán |
|
|