|
Autó-Katalógus » Subaru
Subaru HM-01
Általános információ |
| Modell | Subaru HM-01 |
| Évjárat | 2001 |
| Kategória | Közepes méretű családi autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 658 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Automata |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl |
| Lökettérfogat | 658 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 46.00 LE (34 kW) 6400 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 56.95 Nm 4000 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 2 |
| Váltó | Automata |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0298 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 4360 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
| Fékrendszer | Blokkolásgátló (ABS) (ABS) |
Méret és súly |
| Súly | 1545 kg |
| Teljes hossz | 3430 mm |
| Teljes szélesség | 1510 mm |
| Teljes magasság | 1480 mm |
| Kormánybázis | 2320 mm |
|
|