|
Autó-Katalógus » Subaru
Subaru H6 3.0 Outback
Általános információ |
| Modell | Subaru H6 3.0 Outback |
| Évjárat | 2001 |
| Kategória | Közepes méretű családi autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3000 ccm |
| Ülőhelyek | 4 |
| Hajtómű | Összkerék-meghajtás |
| Sebességváltó | Automata, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl |
| Lökettérfogat | 3000 ccm |
| Motor típusa | Boxer, 6 henger |
| Max forgatónyomaték | 282.05 Nm |
| Kompresszió | 10.7:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.2 x 80.0 mm |
| Szelepek / henger | 4 |
| Üzemanyag kontroll | Dupla felső helyzetű vezérlő bütyök (DOHC) |
| Váltó | Automata, 4 sebességes |
Külső és belső |
| Utastér | 4360 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Fékrendszer | Blokkolásgátló (ABS) (ABS). |
Méret és súly |
| Teljes hossz | 4730 mm |
| Teljes szélesség | 1750 mm |
| Teljes magasság | 1590 mm |
| Kormánybázis | 2530 mm |
|
|