Aston Martin Project Vantage
Általános információ | |
|---|---|
| Modell | Aston Martin Project Vantage |
| Évjárat | 1998 |
| Kategória | Prototípus/ képzelt modell |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia | |
| Motor mérete | 6000 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 6 sebességes |
Motor és sebességváltó | |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 6000 ccm |
| Motor típusa | V12 |
| Max teljesítmény | 456.30 LE (336 kW) 6000 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 745.80 Nm |
| Kompresszió | 10.0:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.0 x 80.0 mm |
| Váltó | Kézi, 6 sebességes |
Sebesség és gyorsulás | |
| 0-96.54 km | 4.0 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.2944 LE/kg |
Külső és belső | |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 5020 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok | |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Hűtött tárcsafékek |
| Fékrendszer | Blokkolásgátló (ABS) (ABS) |
Méret és súly | |
| Súly | 1554 kg |
| Teljes hossz | 4670 mm |
| Teljes szélesség | 1900 mm |
| Teljes magasság | 1300 mm |
| Kormánybázis | 2700 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 79.0 liter |
Egyéb jellemzők | |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
| Az új autó becsült ára USD-ban | 71960 |
