|
Autó-Katalógus » Holden
Holden VS 5.0 Statesman
Általános információ |
| Modell | Holden VS 5.0 Statesman |
| Évjárat | 1995 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 4987 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Automata, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 4987 ccm |
| Motor típusa | Inline, 8 henger |
| Max teljesítmény | 228.00 LE (168 kW) 4400 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 396 Nm 3600 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Váltó | Automata, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1416 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 5060 liter |
| Légellenállási állandó | 0.4 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Tárcsafékek |
Méret és súly |
| Súly | 1610 kg |
| Teljes hossz | 5000 mm |
| Teljes szélesség | 1800 mm |
| Teljes magasság | 1470 mm |
| Kormánybázis | 2830 mm |
|
|