|
Autó-Katalógus » TVR
TVR V8 S
Általános információ |
| Modell | TVR V8 S |
| Évjárat | 1990 |
| Kategória | Nyitott kocsi/sport autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3947 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 3947 ccm |
| Motor típusa | V8 |
| Max teljesítmény | 243.30 LE (179 kW) 5300 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 373.00 Nm |
| Szelepek / henger | 2 |
| Motor kenés | Nedves olajteknő |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 233.0 km/h |
| 0-96.54 km | 5.2 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.2313 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Nyitott kocsi |
| Ajtók száma max | 2 |
Méret és súly |
| Súly | 1052 kg |
| Teljes hossz | 3960 mm |
| Teljes szélesség | 1670 mm |
| Teljes magasság | 1230 mm |
| Alváz magassága | 150 mm |
| Kormánybázis | 2290 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 54.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|