|
Autó-Katalógus » TVR
TVR 390 SE
Általános információ |
| Modell | TVR 390 SE |
| Évjárat | 1985 |
| Kategória | Nyitott kocsi/sport autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3905 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 3905 ccm |
| Motor típusa | V8 |
| Max teljesítmény | 278.80 LE (205 kW) 5500 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 367 Nm 3500 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 89.8 x 77.1 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Szelepek / henger | 2 |
| Motor kenés | Nedves olajteknő |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 232.0 km/h |
| 0-80 km | 3.9 másodperc |
| 0-96.54 km | 4.9 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.2519 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Nyitott kocsi |
| Ajtók száma max | 2 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 10 m |
| Első fékek | Hűtött tárcsafékek, 269 mm |
| Hátsó fékek | Tárcsafékek, 277 mm |
Méret és súly |
| Súly | 1107 kg |
| Teljes hossz | 4020 mm |
| Teljes szélesség | 1730 mm |
| Teljes magasság | 1210 mm |
| Alváz magassága | 150 mm |
| Kormánybázis | 2390 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 61.0 liter |
|
|