|
Autó-Katalógus » TVR
TVR 350i
Általános információ |
| Modell | TVR 350i |
| Évjárat | 1983 |
| Kategória | Nyitott kocsi/sport autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 3532 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 5 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 3532 ccm |
| Motor típusa | V8 |
| Max teljesítmény | 200.4 LE (147 kW) 5280 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 298.00 Nm |
| Kompresszió | 9.7:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 88.9 x 71.1 mm |
| Üzemanyag rendszer | Befecskendezés |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 5 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 246.0 km/h |
| 0-80 km | 5.1 másodperc |
| 0-96.54 km | 6.0 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1726 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Nyitott kocsi |
| Ajtók száma max | 2 |
Méret és súly |
| Súly | 1163 kg |
| Teljes hossz | 4020 mm |
| Teljes szélesség | 1730 mm |
| Teljes magasság | 1210 mm |
| Alváz magassága | 150 mm |
| Kormánybázis | 2390 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|