|
Autó-Katalógus » Holden
Holden VH 2.8 Commodore
Általános információ |
| Modell | Holden VH 2.8 Commodore |
| Évjárat | 1981 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2837 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 2837 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 103.00 LE (76 kW) 4400 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 192.00 Nm 2800 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0844 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 4590 liter |
| Légellenállási állandó | 0.4 |
Méret és súly |
| Súly | 1220 kg |
| Teljes hossz | 4710 mm |
| Teljes szélesség | 1730 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2670 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ausztrália |
|
|