Autó-Katalógus » Subaru » Subaru DL
Subaru DL
Általános információ | |
|---|---|
| Modell | Subaru DL |
| Évjárat | 1980 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia | |
| Motor mérete | 1296 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 4 |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó | |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 1296 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 68.00 LE (50 kW) 5600 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 100.00 Nm 3200 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | Kézi, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás | |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0829 LE/kg |
Külső és belső | |
| Utastér | 3960 liter |
| Légellenállási állandó | 0.5 |
Méret és súly | |
| Súly | 820 kg |
| Teljes hossz | 4160 mm |
| Teljes szélesség | 1620 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2470 mm |
Egyéb jellemzők | |
| Származási ország | Japán |
