|
Autó-Katalógus » Holden
Holden VC 4.1 Commodore
Általános információ |
| Modell | Holden VC 4.1 Commodore |
| Évjárat | 1980 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 4142 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Automata, 3 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 4142 ccm |
| Motor típusa | Inline, 8 henger |
| Max teljesítmény | 136.00 LE (100 kW) 4200 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 269.00 Nm 2000 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | Automata, 3 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1007 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 4590 liter |
| Légellenállási állandó | 0.5 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly |
| Súly | 1356 kg |
| Teljes hossz | 4710 mm |
| Teljes szélesség | 1730 mm |
| Teljes magasság | 1380 mm |
| Kormánybázis | 2670 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ausztrália |
|
|