Autó-Katalógus » Subaru » Subaru DL
Subaru DL 1.6
Általános információ | |
|---|---|
| Modell | Subaru DL 1.6 |
| Évjárat | 1979 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia | |
| Motor mérete | 1595 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 5 |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Motor és sebességváltó | |
| Motor elhelyezése | Elöl |
| Lökettérfogat | 1595 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 68.00 LE (50 kW) 5200 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 114.00 Nm 2400 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 91.9 x 60.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Sebesség és gyorsulás | |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0723 LE/kg |
Külső és belső | |
| Utastér | 3960 liter |
| Légellenállási állandó | 0.5 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok | |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly | |
| Súly | 940 kg |
| Teljes hossz | 4160 mm |
| Teljes szélesség | 1620 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2470 mm |
