Autó-Katalógus » Subaru » Subaru DL
Subaru DL
Általános információ | |
|---|---|
| Modell | Subaru DL |
| Évjárat | 1977 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia | |
| Motor mérete | 1781 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Első kerék |
| Sebességváltó | Automata, 3 sebességes |
Motor és sebességváltó | |
| Lökettérfogat | 1781 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | Automata, 3 sebességes |
Külső és belső | |
| Utastér | 3960 liter |
| Légellenállási állandó | 0.5 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok | |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly | |
| Súly | 930 kg |
| Teljes hossz | 4160 mm |
| Teljes szélesség | 1620 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2470 mm |
