|
Autó-Katalógus » Holden
Holden LH 4.1 Torana
Általános információ |
| Modell | Holden LH 4.1 Torana |
| Évjárat | 1974 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 4143 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 4143 ccm |
| Motor típusa | Inline, 8 henger |
| Max teljesítmény | 185.00 LE (136 kW) 4400 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 356.00 Nm 2400 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1529 LE/kg |
Méret és súly |
| Súly | 1210 kg |
| Teljes hossz | 4500 mm |
| Teljes szélesség | 1710 mm |
| Teljes magasság | 1340 mm |
| Kormánybázis | 2590 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ausztrália |
|
|