|
Autó-Katalógus » TVR
TVR 1600 M
Általános információ |
| Modell | TVR 1600 M |
| Évjárat | 1972 |
| Kategória | Kicsi városi/gazdaságos autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1599 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 1599 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 85.20 LE (63 kW) 5500 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 125.00 Nm 3500 fordulat/perc |
| Kompresszió | 9.0:1 |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 81.1 x 77.6 mm |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| 0-80 km | 7.8 másodperc |
| 0-96.54 km | 11.6 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0951 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
Méret és súly |
| Súly | 896 kg |
| Teljes hossz | 3950 mm |
| Teljes szélesség | 1630 mm |
| Teljes magasság | 1200 mm |
| Alváz magassága | 130 mm |
| Kormánybázis | 2290 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|