|
Autó-Katalógus » Holden
Holden LJ 1.6 Torana 4
Általános információ |
| Modell | Holden LJ 1.6 Torana 4 |
| Évjárat | 1972 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1599 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 1599 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 80.00 LE (59 kW) 5500 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 131.00 Nm 3200 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0860 LE/kg |
Külső és belső |
| Utastér | 3890 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly |
| Súly | 930 kg |
| Teljes hossz | 4130 mm |
| Teljes szélesség | 1610 mm |
| Teljes magasság | 1360 mm |
| Kormánybázis | 2440 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ausztrália |
|
|