|
Autó-Katalógus » TVR
TVR 2500 M
Általános információ |
| Modell | TVR 2500 M |
| Évjárat | 1971 |
| Kategória | Kicsi városi/gazdaságos autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2498 ccm |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 2498 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 107.50 LE (79 kW) 4900 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 160 Nm 3000 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 74.7 x 95.0 mm |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
| Váltó | Kézi, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 175.0 km/h |
| 0-80 km | 6.6 másodperc |
| 0-96.54 km | 9.3 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1042 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 3710 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 11 m |
Méret és súly |
| Súly | 1032 kg |
| Teljes hossz | 3920 mm |
| Teljes szélesség | 1630 mm |
| Teljes magasság | 1200 mm |
| Alváz magassága | 130 mm |
| Kormánybázis | 2290 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 45.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|