|
Autó-Katalógus » Holden
Holden HQ 5.0 Monaro
Általános információ |
| Modell | Holden HQ 5.0 Monaro |
| Évjárat | 1971 |
| Kategória | Nagy/luxus autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 5040 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Motor és sebességváltó |
| Lökettérfogat | 5040 ccm |
| Motor típusa | Inline, 8 henger |
| Max teljesítmény | 241.00 LE (177 kW) 4600 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 427.00 Nm 3000 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Váltó | 3 sebességes automata vagy 4 sebességes kézi |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1746 LE/kg |
Méret és súly |
| Súly | 1380 kg |
| Teljes hossz | 4770 mm |
| Teljes szélesség | 1890 mm |
| Teljes magasság | 1360 mm |
| Kormánybázis | 2830 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Ausztrália |
|
|