|
Autó-Katalógus » TVR
TVR Vixen 1.6 S3
Általános információ |
| Modell | TVR Vixen 1.6 S3 |
| Évjárat | 1970 |
| Kategória | Kicsi városi/gazdaságos autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1599 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 1599 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 84.00 LE (62 kW) 5500 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 125.00 Nm 4000 fordulat/perc |
| Szelepek belső átmérője x mélysége | 81.1 x 77.6 mm |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Motor kenés | Száraz olajteknő |
| Hűtőrendszer | Folyadékhűtés |
Sebesség és gyorsulás |
| 0-80 km | 6.9 másodperc |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1067 LE/kg |
Külső és belső |
| Karosszéria típus | Kétajtós autó |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 3710 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 8 m |
| Első fékek | Tárcsafékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly |
| Súly | 787 kg |
| Teljes hossz | 3690 mm |
| Teljes szélesség | 1630 mm |
| Teljes magasság | 1230 mm |
| Alváz magassága | 130 mm |
| Kormánybázis | 2290 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 58.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |
|
|