Autó-Katalógus » Aston Martin
Aston Martin DBR2
Általános információ |
| Modell | Aston Martin DBR2 |
| Évjárat | 1961 |
| Kategória | Nagy/luxus autó |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 4164 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 4 |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 4164 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 315.00 LE (232 kW) 6000 fordulat/perc |
| Szelepek / henger | 2 |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 2 |
| Utastér | 3310 liter |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Első fékek | Dobfékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly |
| Teljes hossz | 4490 mm |
| Teljes szélesség | 1660 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2520 mm |
| Üzemanyagtartály mérete | 86.0 liter |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |