Autó-Katalógus » Aston Martin
Aston Martin DB3
Általános információ |
| Modell | Aston Martin DB3 |
| Évjárat | 1955 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 2922 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 2 |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 2922 ccm |
| Motor típusa | Inline, 6 henger |
| Max teljesítmény | 140.00 LE (103 kW) 5500 fordulat/perc |
| Max forgatónyomaték | 244 Nm 5500 fordulat/perc |
| Szelepek / henger | 2 |
Sebesség és gyorsulás |
| Végsebesség | 190.0 km/h |
| Teljesítmény/súly arány | 0.1393 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 2 |
Kormány, fékek és gumiabroncsok |
| Megfordulási ívhossz | 11 m |
| Első fékek | Dobfékek |
| Hátsó fékek | Dobfékek |
Méret és súly |
| Súly | 1005 kg |
| Teljes szélesség | 1510 mm |