Autó-Katalógus » Aston Martin
Aston Martin 2-litre Sport
Általános információ |
| Modell | Aston Martin 2-litre Sport |
| Évjárat | 1949 |
Fő jellegzetességek, biztonság és ekonómia |
| Motor mérete | 1970 ccm |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Ülőhelyek | 2 |
| Hajtómű | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Kézi, 4 sebességes |
Motor és sebességváltó |
| Motor elhelyezése | Elöl, hosszirányú |
| Lökettérfogat | 1970 ccm |
| Motor típusa | Inline, 4 henger |
| Max teljesítmény | 77.7 LE (57 kW) 4750 fordulat/perc |
| Üzemanyag rendszer | Carburetor |
| Szelepek / henger | 2 |
| Váltó | Kézi, 4 sebességes |
Sebesség és gyorsulás |
| Teljesítmény/súly arány | 0.0696 LE/kg |
Külső és belső |
| Ajtók száma max | 2 |
Méret és súly |
| Súly | 1120 kg |
| Teljes hossz | 4480 mm |
| Teljes szélesség | 1720 mm |
| Teljes magasság | 1370 mm |
| Kormánybázis | 2750 mm |
Egyéb jellemzők |
| Származási ország | Egyesült Királyság |